Kontakta Mälarvillan

Den tändande gnistan som får oss att börja drömma. Kontakta en säljare, projektledare, administration i Västerås eller produktionen i Surahammar.

Mälarvillan AB

Organisationsnummer: 556653-8343

info@malarvillan.se

Fösäljning: 072-250 56 25

Produktion: 070-290 80 36

Ekonomi: 021-470 56 06

Västerås

Mälarvillan AB

Sjöhagsvägen 6

721 32 Västerås

Hitta hit

Växel: 021-470 56 00

Eskilstuna

Mälarvillan AB

Kungsgatan 9

632 20 Eskilstuna

Hitta hit

Växel: 016-542 39 40

laddar karta - vänligen vänta...

Mälarvillan Västerås: 59.597723, 16.527259
Mälarvillan Eskilstuna: 59.376308, 16.499093

Kontakta våra säljare

Anders Norling

Säljare 021-470 56 03 070-290 79 92 anders.norling@malarvillan.se

Nina Ekberg

Säljare 016-542 39 40 073-657 56 07 nina.ekberg@malarvillan.se

Linus Eriksson

Säljare 021-470 56 21 072-857 56 21 linus.eriksson@malarvillan.se

Patrick Månsson

Affärsområdeschef Företag 021-470 56 05 070-191 90 99 patrick.mansson@malarvillan.se

Ditt meddelande är nu skickat, vi återkommer så fort vi kan!

Ställ en fråga

Det gick inte att skicka meddelandet
Fält får inte vara tomma och E-postadress måste vara giltig.

Kontakta våra projektledare

Rickard Sjöberg

Projektledare 021-470 56 24 072-252 56 24 rickard.sjoberg@malarvillan.se

Adam Elf

Projektledare 021-470 56 18 070 -754 56 18 adam.elf@malarvillan.se

Peter Asplund

Projektledare 021-470 56 19 073-633 40 20 peter.asplund@malarvillan.se

Kenneth Johansson

Projektledare 021-470 56 27 072-250 56 27 kenneth.johansson@malarvillan.se

Johan Adelsson

Strategiskt inköp 021-470 56 16 070-099 56 16 johan.adelsson@malarvillan.se

Jan Olander

Projektinköpare 021-470 56 15 070-770 56 20 jan.olander@malarvillan.se

Kent Lind

Projektinköpare 021-470 56 04 070-290 01 22 kent.lind@malarvillan.se

Kristian Antonsen

Projektassistent 021-470 56 23 070-794 56 23 kristian.antonsen@malarvillan.se

Robert Lundgren

Montageledare/Byggkoordinator 021-470 56 12 072-250 70 24 robert.lundgren@malarvillan.se

Administration Västerås

Lars Johansson

VD 021- 470 56 20 072-252 56 20 lars.johansson@malarvillan.se

Rebecca Sjödin

Affärsområdeschef Konsument 021-470 56 25 072-250 56 25 rebecca.sjodin@malarvillan.se

Gunilla Kaneberg

Marknadschef 021-470 56 10 070 -738 93 00 gunilla.kaneberg@malarvillan.se

Steve Söderström

Husprojektör 021-470 56 13 073-746 56 13 steve.soderstrom@malarvillan.se

Henrik From

Husprojektör 021-470 56 14 072-253 56 14 henrik.from@malarvillan.se

Malin Lagelius Hammarström

Ekonomichef/Personalchef 021-470 56 06 073-274 83 98 malin.hammarstrom@malarvillan.se

Lena Benzeriane

Ekonomiassistent 021-470 56 02 070-715 96 02 lena.benzeriane@malarvillan.se

Produktion Surahammar

Åke Eriksson

Beredningschef 0220-304 69 070-290 80 36 ake.eriksson@malarvillan.se

Daniel Pavlik

Konstruktionsritare 070-776 78 67 daniel.pavlik@malarvillan.se

Susan Mashkour

Konstruktionsritare 021-470 56 28 072-250 56 28 susan.mashkour@malarvillan.se

Per Hillbom

Logistik 0220-304 49 070-798 04 49 per.hillbom@malarvillan.se

Christer Lundberg

Logistik Tjänstledig 021-470 56 12 072-250 70 24

Harri Isotalo

Blockspikare

Lars-Ove Södergren

Blockspikare

Per Holmström

Blockspikare

Kevin Marjis

Blockspikare

Yacoub Abo

Blockspikare

Alf Sörensen

Blockspikare

Jari Haapaoja

Blockspikare
Christoffer Sandelin

Christoffer Sandelin

Blockspikare
Peter Hill

Peter Hill

Blockspikare

Bo Karlsson

Blockspikare

Gerardus Dollevoet

Blockspiare

Tack för din beställning!
Din katalog är på väg.
Vill du se mer? Beställ vår huskatalog
Jag vill ha den hemskickad Jag vill ha den digitalt
Vår huskatalog innehåller inspiration, husstilar och praktiska tips om hur ni går till väga för att bygga hus tillsammans med Mälarvillan. Beställ den idag så får ni den hemskickad inom ett par dagar så att ni kan titta i den tillsammans, diskutera och börja planera!
Har tomt?
Något gick fel, vänligen försök igen om en stund.
Säkerställ att alla markerade fält har fyllts i korrekt.
Vår huskatalog innehåller inspiration, husstilar och praktiska tips om hur ni går till väga för att bygga hus tillsammans med Mälarvillan. Beställ den så skickar vi den till er via mail så att ni kan titta i den tillsammans, diskutera och börja planera!
Har tomt?
Något gick fel, vänligen försök igen om en stund.
Säkerställ att alla markerade fält har fyllts i korrekt.